Hallitus

Yleiset tiedustelut info@avomeripurjehtijat.org.

Puheenjohtaja – Chairman of the Board

Heikki Räisänen
+358 400 486486
hepo@avomeripurjehtijat.org

Jäsenet – Board members

Noora Westerlund
Koulutus, kilpailunjärjestäjät
noora@avomeripurjehtijat.org

Sonja Riska
FinRating-toimikunta
sonja@avomeripurjehtijat.org

Arto Linnervuo
Lakiasiat, RORC-yhteistyö
arto@avomeripurjehtijat.org

Veikko Mäkipää
Talousasiat
veikko@avomeripurjehtijat.org

Miikka Raininko
Verkkokauppa
miikka@avomeripurjehtijat.org

Perttu Monthan
Tiedotus, DH- & One Design -yhteistyö
perttu@avomeripurjehtijat.org