[2012][2013][2014][2015][2016][2017][2018]

Vuoden 2015 FinLYS-todistukset

Huomautukset ja muutospyynnöt FinLYS-luvuista on toimitettava perusteluineen sähköpostitse AMP:n FinLYS-toimikunnalle. Muulla tavoin tulleita ei käsitellä.
Tilanne 22.10.2015 21:00 UTC279 todistusta
Purjeno Nimi LYS Var. Tyyppi Vuosi Omistaja Seura
SWE H-1Asagao1,12SVGaffelriggad Kutter1908Kjell NilssonSYS
L-1Gysingen1,10S-A-vene1946Pekka ErvamaaSPS
SWE-1Pasha1,26SVClassic Yacht/ Bermudian Cutte1965Gösta LefflerKSSS
S-1Beduin1,23-FSL Regel /Köpenhamsregel1901Tor MalmSYS
FIN-1Tokio II1,80SVWO601993Ocean Race OyHSK
FIN-1Blue Marlin1,43SV12 mR1937Henrik AndersinNJK
SWE-1Beatrice Aurora1,36SFSK 1501920Konsortion Beatrice-KSSS
S-4Moana1,33SF10 mR1914Ulf StockhausSYS
FIN-4Tesla1,22SVSK 551919Riku RiskiHSS
SWE-5Ala-Ala1,34SFSK 951919Kalle PetterssonViki
SWE AL-5Två bröder1,02SFAlbatross1936Per-Ola ForsgrenViki
SWE-8Britt-Marie1,39SVSK 951921Leif Grönvall?
SWE-8Itaka1,33SV10 mR1933Ingmar BergmanKSSS
FIN-8Bellona1,10S-A-vene1940Matti ErvamaaSPS
FIN-9Vesterviking1,02-FOne-off avomeripurjevene, kets1957Jaakko ToiviainenSMK
SWE-10LaMorena1,32SVSK 951922Familjen ForsfältMäla
FIN-12Iroquois1,27SV8 mR1967Hasse KarlssonASS
FIN-14Tosca1,19S-SK 401920Heikki HäyhäHSS
SWE-17Bacchant1,38SVSK 751936Magnus AdlercreutzKSSS
FIN-24Iris felicia0,97S-Erikoisluokka C2004Johan AntilaWSF
S-28Falken1,19-VSK 751913Peter LakeRYC
FIN-29Eva1,10S-A-vene1944Jukka AhokasHSS
L-34Tuulentie1,08S-Jokkeri 271980Osmo TissariKuoP
FIN-46Wafi1,37SVSwan 46(2004),DB2007Jesse AarnioNJK
SWE-51Miranda1,15SVSK 551912Henrik WidstrandStoc
SWE-52Gerofia1,18SVS&S 52 Yawl1968Olof Guy TiseliusDjur
FIN-58Sjöhäxan1,14SFPohjoismainen 6 mR1945Tapio KeiramoSSJ
FIN-79Solaia1,09SFOne Off1966Mikael MaksimowTPS
FIN-90Friendship II1,05SFOne off1967Hilding MattssonNJK
SWE KR-120Winnie1,17SVKustkryssare1946Thomas LarssonTran
FIN-128Saphira1,16S-Safir1970Hannu MakkonenTehi
FIN-144Rox-Mary1,09S-SK 221923Juha PeltonenHeiP
FIN-1460,85--2.4 mR2002Harri NurmioTaPS
FIN-147Hurrewind1,31SVKracer 361991Ari MikkolaVMT
FIN-150ALICE1,26S-Lutra 251999Ilkka JuvaSP
SWE KR-220Solbris0,96-FKustkryssare1946Olaf StevensSSK
EST-239Fanatic1,23SVGuyline 351998Ain-Eke Jalasto / LoKJK
SWE KR-256Atena1,04SFHavskryssare1954Olle AppelbergKSSS
L-257Manuelle0,96-FOFFSHORE 8 METER1971Stefano MoricciMe
FIN-310Inkeri1,08SVS & S 6.61970Olli MartioVVK
FIN-329Nordstjernan1,05SVLaurinkryssare1971Hannu JuvonenESF
FIN-383Marinella1,16SVSwan 371972Juhani ElonheimoTPS
SWE-417Anitra1,24SVOne-Off Classic1958Richard KahmKSSS
FIN-462Kersti1,08SVHavskryssare, Yawl1960Gustav ÖllerHSS
FIN-499Garbo1,28SVJ/1052002Kim WesterlundWSF
FIN-526Manjoc1,22SVOne off1974Carl BorgGK
FIN-572Aino1,21S-Mini 6.50 / Pogo 22005Eero SuonioTPS
EST-599Pegasus1,44SVBeneteau First 502008Demi Group OüTYK
FIN-612Hieprukka1,10SVBotnia 61975Pekka TupaselaHN
FIN-689Number One1,21S-Clase Mini Zero 6502007Reijo OksalaKPS
FIN-700Bonne chance1,15SFChance 371972Kalle MäkeläHSK
FIN-707Que Mundo1,28S-Pedro Mini1999Ari KänsäkoskiGSF
FIN-873Cascade1,10SVBotnia 6 HR1976Sakari VentoLrPS
FIN-990Caramba1,14SVShe 361977Niklas SundbladHlvk
FIN-1257KEO1,14SVGuy 331978Juhani HyytiäinenKPS
FIN-1300Marianna1,17SVAntilla 361978Sauli LiukkonenSind
FIN-1364Albatross1,10SVTarga 961977Pekka NuutinenTePs
FIN-1499Minnamari1,17SVAntilla 361979Tapani JuvaEPS
FIN-1601Yagal1,06S-FinnFlyer 27 R1979Markus PoikolainenLPS
FIN-1693Karoliina1,10SVHydro1980Heikki IlolaHeiP
FIN-1703Marleena1,15SVMP331980Jaakko ToppilaKLV
FIN-1736Aniara1,13SVFinn Flyer 311980Jarkko LaukkanenKopu
-1806Varen1,06-FAuxiliary Cruiser1961Hans Jurgen QueisserRTYC
FIN-2112Eiri Kehykset1,26SV3/4 ton1984Juha MiikkulainenTamp
FIN-2220Sanna 41,30SVMannerberg 341998Matti AaltioSSP
FIN-2235Cira1,15SVMach I (one off)1981Jukka RantanenHUS
FIN-2453Honey1,16SFS&S 40. 17671965Anders HedmanYVK
FIN-2454Dagmar1,17SVOne off1982Ville HöglundSSJ
FIN-2531Vanessa1,14SVFinn Flyer 31 R1982Risto NiinisaariHPS
FIN-2709Le Baron1,16SVFinngulf 34c1982Jarmo LarikkaKLV
FIN-2714Allegra1,30SVBaltic 431990Topi Simola, Anna SiMere
FIN-2847Evidia1,16SVSiesta 321982Fredrik HansténWSF
FIN-2911Ichi Ban1,15SVMaestro 311983PETRI MENSONENLrPS
FIN-3050La Nonna1,12SVSeawind 321983Veikko MäkipääMP
FIN-3131Semiramis1,19SVGuyline 1051982jan von pfalerKoPu
FIN-3213La Monde Mia1,13SVGuy 90S1983Lars GestraniusGK
FIN-3351Tiare1,18SVMP 341986Heikki HämäläinenMP
FIN-3368Heilikka1,12SVNF301984Marko MäntynenPPP
FIN-3419Sofia1,03SVFinn Express 7411984Minna LuomalahtiHVS
FIN-3442Menoa1,25SVTarga 421984Jari GranqvistTPS
FIN-3464Hattiwatti1,14SVInferno 291984Kalle Ahola (Heikki JVS
FIN-3666Viima1,24SVBaltic 381984Niklas PakkasjärviNJK
FIN-4004Crescendo1,18SVStill 9001985Kari LehtonenNJK
FIN-4006Humbug1,16SVone off /half ton1983Janne TaipaleKPS
FIN-4048Lea Berenice1,12-FAmer. 7,5m1908Turun Partio- SissitPP-S
FIN-4134Meriikka1,13SVH 3231984Juha MiettinenN
FIN-4157Slender1,09S-Senorita Helmsman1979Jukka ReimanKN
FIN-4226Halimeda1,22SVSirena 381982Oskari HuiskalaTPS
L-4337Athena1,05--SK 301916Mika LiljaHTPS
FIN-4446Alli1,07SVAllegro 301985Jukka NikkiläRiPS
FIN-4709Neito1,23SVJungfru 371985Tero Heikkinen & HanOM
FIN-4813Bestia1,01SVJeanneau Eolia 251985Andrey DernovVVK
FIN-5035Navigator1,21-VYawl1947Föreningen NavigatorPart
FIN-5188Nimue1,15SVInferno 291986Jani AiraksinenJVS
FIN-5347True Blue1,17SVFinnFlyer 31 LF-mod1986Saku NiinikangasWSF
FIN-5591Accelerando1,17SVStill 9001986Markku PöyhönenJVS
FIN-5610Ulla II1,17SVSeaking 341987Streng Kari ja MikaKPS
FIN-5754Cetus1,28SVX-4021987Eino LummeTPS
FIN-5786Ulla1,24SVX-372 MH1987Olli MäkinenHSK
FIN-5800La Bamba Tres1,11SVNorlin 1/2 ton1977Jussi MannerbergNJK
FIN-5804Fair Lady1,16SVMaestro 351987Samppa JaroHSK
L-5826Lady S1,08SVOne Off1984Jari PakkanenKPS
FIN-6581Ariana1,00SFJeanneau Eolia 251985Sirpa PöytälaaksoTamp
FIN-6626Aniara1,10SVArtina 29 MH1989Arto KauppilaTaPS
FIN-6863Solveig1,16SVInferno 311989Jan RönnbackNJK
FIN-6913Bayonita1,33SVDynamic 431989Esa KonstiBS
FIN-6943Festiente1,12SVBeneteau First 305s1987Ismo ja Johanna RellTAPS
FIN-7000Teknopump1,32SV1-tonnari1988Roger TuhkunenEPS
FIN-7011Mariia1,16SVComet 3751989Tiina ja Paavo MartiPSS,
FIN-7227Lotus1,14SVFinn flyer 311991Michael WahlroosWSF
FIN-7363PiSaRa1,18SVFirst 35S51990Raine TeräsvuoriKeVK
FIN-7518Anni 1,08SVMaxi Fenix1986Päiviö PeltokorpiAKPS
FIN-7591Vitalita1,14S-Vital 261990Jesse HjeltKPS
FIN-7642Naviculare1,31SVFirst 45f51991Henri LindholmHSK
FIN-8081Vitalina1,13S-Vital 261991Esa LahtinenN
FIN-8299Fontana V1,28SVSwan 40 (mod)1994Pekka PaasikiviRPS
FIN-8348Fanni1,26SVElan 43Hannu HiitolaVVK
FIN-8362Sweet Lady1,24SVAbsolut 381993Kari SilénKK
FIN-8546Tuulikki1,26SVJoson 351994Sami KouvonenGK
FIN-8622Senni1,19SVBavaria 371995Eero RiikonenKoPu
FIN-8712Coomara1,30SVJoson 32 (mod)1996Janne BacklundSSJ
FIN-8782Blueship1,19SVFinngulf 33 mod1998Markku SilvonenJVS
FIN-8817Tatatu II1,23SVFinngulf 3351996Hannu ViitikkoJout
FIN-8839Celavie1,21SVWind 3281997Kauko KanninenHeiP
FIN-8940Epeli1,20SVIS4001998Jukka LaresÖNS
FIN-8951Eowyn1,23SVFinngulf 3351996Mikko PalkamaMe
FIN-9068Aurora1,15SVDufour 32 Classic1999Mikko Ahola & KonstaSVK
FIN-9083Aralia1,05S-Le Requin ( ranskalainen Hai )1997Raine MaljaBåV
FIN-9095Brynhilde1,18SVOne off1984Ronny BrännbackaWSF
FIN-9174Malla1,22SVFinngulf 3352000Pentti NieminenJVS
FIN-9237Chantal1,25SVMannerberg 312000Mikko SoininvaaraHSK
FIN-9272Oro Laura1,21SVSwan 411973Jarkko KorvenrantaVVK
FIN-9419Touch Down1,33SVIOR 2-Ton1984Hannu HiillosEPS
FIN-9441Lilli0,96S-Mikro 5501992Mauri HintikkaJVS
FIN-9448Merenna1,14SVFinngulf 28 e2001Pekka KatajaTPS
FIN-9479Karlo1,28SVMannerberg 342002Raimo RasanenLrPS
FIN-9485Sine Qua Non1,18S-Mosquito 851989Antti KouvoNPS
FIN-9522La Niña1,13-VDehler 341993Pekka LukkarinenEMK
FIN-9640Sun äitis1,26SVMean Marine 321996Kari PietiläEPS
FIN-9703Jasmiina1,25SVMannerberg 311999Mikko ToppilaKLV
FIN-9722Silke1,24SVElan 3622003Raimo KuorttiEMK
FIN-9729Christina1,38SVSweden Yachts 452003Robert StäuberHSK
FIN-9730Dulce1,06SVDecision 272003Miika SavolainenKPS
FIN-9734Kristiina II1,17SVDehler 34 Top1992Juhani Laakso/Arja-LKotk
FIN-9820Tikkunekku1,22SVFinngulf 335 mod2005Panu TastAPS
FIN-9832Maria1,10-VSun Odyssey 322003Veikko LoukolaEPS
FIN-9871Mean Machine1,29SVMean Marine 32 / ILC 301997Matti RekonenHNP
FIN-9913Xaviar1,37SVX-432004Lauri LundströmBS
FIN-9925Belinda1,29SVBavaria 38 Match2003Martin StudeESF
FIN-9947Baltic Match1,31SVBavaria 38 Match2003Lars IngvallESF
FIN-10045Imppu 21,25SVMaestro 382005Tomi JoensuuVVK
FIN-10068Pärlan1,28SVFinngulf 372005Kai VuorilehtoNJK
FIN-10115Xena1,29SVFarr 401984Petteri KohoPSS
FIN-10220Capella1,16SVOceanis 323 Clipper2004Tommi KoskinenAPS
FIN-10237Arctica1,17-VDehler 37 CWS1992Karri ja Leena KaskiKaaV
FIN-10321My1,02S-First 21.72005Tor LaurenGull
FIN-10358Pimu1,21SVRidas 312006Mika LahtiNVK
FIN-10362Xantippa1,27SVX-362 Sport1995Rauli LeinoTPS
FIN-10379Senja1,16SVBavaria 33 cruiser2006Jörgen BärlundBSS
FIN-10390Blue Nights1,49SVSwan 45 OD2004Tea Ekengren-SaurenNJK
FIN-10398D1,36S-Henderson 301999Roger OthmanDMSK
FIN-10481Alda1,28SVSwede 551977Juha-Pekka VuorinenTPS
FIN-10484Fever1,23SVWind 352006Ahti KotikoskiKNV
FIN-10486Violetta1,18SVDelphia 372006Harri PeltoniemiKLV
FIN-10500Nobile1,19SVSwan 381977Esko HorelliHSS
FIN-10510Röiknesol1,21SVBavaria 39 Cr2006Jim RannilaNJK
FIN-10525Nanna1,28-VSerenade 44Toivo NieminenTPS
FIN-10546Capella1,25SVDehler 36 DB1991MeripartiolippukuntaKLV
FIN-10548Sheila1,20SVSwan 361988Olli PorkholmJVS
FIN-10574Sunday1,23SVFinngulf 332007Erkki MatikainenMP
FIN-10587Shangri-La1,31SVY402007Christer HelenelundBSS
FIN-10652Seahorse II1,06-VBavaria 30 Cruiser2007Olli StanleyPiVe
FIN-10738Tigru1,37S-Flying Tiger 10M2007Olli SiikJVS
SWE-10763Paula1,22SVDufour 3852007Toni TuppurainenOBK
FIN-10768Siriuss1,32SVHanse 4002006Jarmo HelasuoMe
FIN-10789Limone1,35SVMaestro 402007Janne KjellmanHMVK
FIN-10810FinnFUN1,23SVFinngulf 3312009Tom FinellESF
FIN-10817Lugana1,22SVHanse 3502007Ilkka HellmanSVK
FIN-10845Blue Cocktail1,21SVFinngulf 381994Risto NiinisaariHami
FIN-10900Airsepex1,30SVArchambault A 352008Aatos KärkkäinenTPS
FIN-10926Auvo1,47S-Over 331996Jyri LehtinenHeip
FIN-10927Blue Cafè1,35SVFinn Flyer 362008Kimmo LautanenEPS
FIN-10931Juusiituu1,19SVFinngulf 36Juhani SorvaliLPS
FIN-10968Grace1,07S-Ridas 771994Arne TuhkunenKPS-
FIN-10993Pradel1,23SVBaltic 38 DP KC1984Anton DonnerEMK
FIN-11012Ariel1,17SVBuckley 102003Mikko VesaTPS
FIN-11022Viuhutar1,41SVFinngulf 432009Juho MalmbergM
FIN-11035PAM1,19SVS&S 401966Santtu ParikkaHSS
FIN-11040Nella1,31SVSalona 402004Jorma GustafssonKPS
FIN-11045Panasonic1,32SVSalona 452005Hannu NiemeläHSK
FIN-11051SEILORI1,32SVBavaria 512009Erkki SalonenHSK
FIN-11052Iso-Onni1,24SVFinngulf 3312009Andreas HerdinaHSS
FIN-11076Penelope1,13SVSun Odyssey 30i2009Mika MalmSMPS
FIN-11078VALKYRIAN1,25SVSalona 34R2009Andreas ja Peter WebESF
FIN-11133Viva1,20SVDehler 35 CWS1996Jori SaaristoKK
FIN-11139Excalibur1,34S-11 metre1991Juha KeskinenSlPS
FIN-11147Ursula1,24SVSwan 441972Jarmo PulkkinenHTPS
FIN-11148Happy1,10SVBeneteau 260 first spirit2003Alpo RonkainenSMer
FIN-11161Susie X1,35SVXc 422010Esa KorkeelaSAVK
FIN-11178Flow1,24SVHanse 3712005Markku VuorisaloVuos
FIN-11181Tuulia 21,01S-Jeanneau Sun 20002008Timo KettunenN
FIN-11219Ginia1,32SVSeaquest 36 RP2006Juha-Pekka HotinenPSS
FIN-11223Ithaca1,35SVFirst 40 1,952010Jan StenrosM
FIN-11262Mafiandra1,27SVJJ382005Kfum:s Scouter KamraASS
FIN-11301Vivace1,31SVFury 332011Karl-Johan FurustamBSS
FIN-11329Bella del Mare1,37SVFIRST 40 CR2011Tapani SuraM
FIN-11361Lilyan1,32SVHP10302011Benjamin NilssonESF
FIN-11363Aliida1,17SVJeanneau Sun Odyssey 33i2011Hannu JunttilaTehi
FIN-11369VindUngen1,32SVFinn Flyer 362012Palle EklundHSK
FIN-11372LassuX1,24SVX-372 SD1987Sakari RinneTTPS
FIN-11391Amoriina1,24-VHanse 3752011Hannu TommolaLPS
FIN-11397Troy1,27SVBavaria 35 Match2005Joakim MajanderESF
FIN-11407Stella Maria1,29SVElan 3502011Timo TommilaSSP
FIN-11414Alexia1,27SVSun Odyssey 4092011Juha JärvinenSVK
FIN-11426VAYU1,20SVDIDI 262011Risto SundqvistWSF
FIN-11433Helena1,23SVFinngulf 3312011Heikki PönniHSK
FIN-11440Seela1,17SVHanse 3202009Kalle SivillKEVK
FIN-11449Busybody1,44SVXp 442012Pekka KauppiOM
FIN-11456Bura1,29SVSalona 372006Lars Andtfolk, PettePSS
FIN-11487Pegasos1,24SVSun Odyssey 3792012Toivakka HelenaVPS
FIN-11498Amante1,13SVDufour 325 Grand Large2010Tuomas HuikkoKLV
FIN-11509Elysia1,22SVElan 3102011Mika Tolvanen, JarkkHSK
FIN-11513AUDI1,32SVSalona 382011Brink Consulting Oy/HSK
FIN-11514OlipaX1,35SVXp 382012Teemu KekkonenSKK
FIN-11515Windermere1,07SVContessa 321976Esa RissanenHTPS
FIN-11517Castillo de Bellver1,36SVOne-off 352012Mikko MehtonenHSK
FIN-11518Nice1,11SVDufour 32 Classic1997Juha PoikolainenKVK
FIN-11523PEPPER III1,26SVSwan 441974Tommi UksilaHSS
FIN-11525Flikk1,39SVArchambault A 40 RC2009Annika Paasikivi ja M
FIN-11529Amanda1,28SVGrand Soleil 37B2006Kari SuominenSP
FIN-11540Mimi1,31SVRDL 392012SLAVA, RIDALSPS
FIN-11550Puhuri1,41SVMaestro 3452013Kari LukkarilaOM
FIN-11564JauPau1,23SVFirst 302012Jari JaulimoEMK
FIN-11565Kaminami1,38SVRogers 10M2013Antti NiinirantaTPS
FIN-11567Martha1,15SVSwan 371972Esa VesmanenHSK
FIN-11569Mare bos1,49SVFarr 40Toni HellmanTPS
FIN-11572Bianco1,29SVFirst 352010Tuomas Riski,J NyrölHSK
FIN-11575Lyyleli II1,27SVJeanneau Sun Odyssey 39i Perfo2008Rami SjöroosTPS
FIN-11580Milady1,25SVDufour 405 GL Grand Prix2011Sampo ItäahoKant
FIN-11588Helmi1,25SVAbsolut 382012Jyrki EschnerNäsi
FIN-11592SopraVento1,17SVDufour 335 Grand Large2013Teppo TulonenTPS
FIN-11600Lilla Carabilla1,13S-Diva 24 DC2013Ralf Ramm-SchmidtNJK
FIN-11611RAMDATA1,32SVSalona 37 IBC2009Sakari LaulajainenKLV
FIN-11612Mata-mata1,12S-Seascape 182012Mikko Mattila ja AnnHSK
FIN-11625Low1,26SVFirst 34.72006Juhani RailoHSK
FIN-11626Mariina1,41SVFinngulf 432008Jyrki PaappaTPS
FIN-11630Leanna1,20SVBaltic 371979Sami TainioTPS
FIN-11653Mighty Atom1,25SVElan 3402007Matti RuokonenOulu
FIN-11659Annab1,20SVDufour 3802013Kim JääskeläinenKNV
FIN-11664Freya1,25SVFirst 302010Jouni HartikainenEMK
FIN-11671Aava1,29SVArcona 3402010Reaktor Innovations HMVK
FIN-11672GoSpel1,21SVRidas 31 CR2014Jussi KaakinenBSF
FIN-11674Mareeka 51,23SVDufour 34 E Performance2010Tomi Bruns/Anna-MariEM
FIN-11679Beach Bum1,13SFBeneteau Oceanis 3511993Jarkko LaukkanenKopu
FIN-11683Lambada1,18S-Banner 28 HR1994Simon LintuBrän
FIN-11691Daccapo Deux1,30SVXC 382014Anssi KoskelaKuik
FIN-11703Audi quattro1,38SVNext 372014Jani Lehti / Oy SpolM
FIN-11707Descaro1,27SVILC 301999Jorma SelinLPS
FIN-11708Anastacia ll1,34SVFinn Flyer 36 GT2015Aulis MiskalaKuoP
FIN-11712Lady A1,41SVArchambault A 40 RC2007Downwind oyOM
FIN-11736Endeavour1,27SVBavaria 35 Match2005Arttu JokinenJVS
FIN-11762Seanna1,36SVGrand Soleil 452005Seppo SjöroosTPS
FIN-11774Bianca II1,30SVPogo 302015Timo SuojärviHSK
FIN-11778Soleada1,20SVBavaria 36 Cr2011Kai HuimalaSMK-
FIN-11780Volans1,25--JS 90002002Martti Kuivanen, TooTPS
FIN-11781Elli1,19S-Open 5.702002Tuomo Koskimiessavk
FIN-11790Zonda1,39-VFinngulf 432013Markku HämäläinenKPS
FIN-11799Aurora1,30SVDehler 382015Olli MurokeEPS
FIN-11807Annika1,26SVBavaria 42 CR2007Mikko TilikkaESF
FIN-11813Tuiga0,97--Rozinante 282013Jarmo HeikkiläJVS
FIN-13801Dondo1,36SVArchambault A 402004Olof Rytövaara, AnniM
FIN-38000Electra1,35SVArcona 380Z2015Christian HallbergNJK
FIN-40105CejuliX1,35SVX-402007Petri Jääskeläinen &EMK
FIN-43000Vivien1,40SVFinngulf 432008Pekka NieminenWS
FIN-43003Isadora 2.01,41SVFinngulf 432008Pekka, Jaripekka & JMP
FIN-44721Imppu b1,33SVBavaria 38 Match S2004Pekka ja Laura RapelESF
FIN-45012Two Fast1,47SVSwan 45 SD2002Jaakko Olkkonen & KiEPS
FIN-50260Xanthippe1,33SVBaltic 431987Tor LundströmHSK
FIN-57015Lintu1,36SVSwan 571979Jyrki MäkiHSS
279 todistusta© Harald, Mikko. Versio: 0.72