[2012][2013][2014][2015][2016][2017]

Voimassa olevat FinLYS-todistukset

Huomautukset ja muutospyynnöt FinLYS-luvuista on toimitettava perusteluineen sähköpostitse AMP:n FinLYS-toimikunnalle. Muulla tavoin tulleita ei käsitellä.
Tilanne 20.5.2017 18:41 UTC318 todistusta
Purjeno Nimi LYS Var. LYS-s Tyyppi Vuosi Omistaja Seura
FIN-1Blue Marlin1,43SV1,4012 mR1937Henrik AndersinNJK
FIN-1Tokio II1,79SV1,76WO601993Ocean Race OyHSK
FIN-9Vesterviking1,02-F1,02One-off avomeripurjevene, kets1957Jaakko ToiviainenSMK
FIN-14Tosca1,19S-1,16SK 401920Heikki HäyhäHSS
FIN-24Iris felicia0,97S-0,94Erikoisluokka C2004Johan AntilaWSF
FIN-29Eva1,10S-1,07A-vene1944Jukka AhokasHSS
L-34Tuulentie1,08S-1,05Jokkeri 271980Osmo TissariKuoP
FIN-52AUDI G-TRON1,62SV1,59FARR 522003Hannu NiemeläHSK
FIN-58Sjöhäxan1,14SF1,11Pohjoismainen 6 mR1945Tapio KeiramoSSJ
FIN-79Solaia1,09SF1,06One Off1966Mikael MaksimowTPS
FIN-90Friendship II1,05SF1,02One off1967Hilding MattssonNJK
FIN-101CIRCE1,10SV1,08OR Sparkman & Stephens One-off1967Casper GrönblomNJK
FIN-107Tarantella II1,17SV1,14Swan 371970Leif Ramm-SchmidtNJK
FIN-115Marabu1,00SF0,97Rannikkoristeilijä1948Olli VoutilainenLePS
FIN-128Saphira1,16S-1,13Safir1970Hannu MakkonenTehi
FIN-144Rox-Mary1,09S-1,06SK 221923Juha PeltonenHeiP
FIN-1460,85--0,852.4 mR2002Harri NurmioTaPS
FIN-147Hurrewind1,31SV1,28Kracer 361991Ari MikkolaVMT
FIN-150ALICE1,26S-1,22Lutra 251999Ilkka JuvaSP
SWE-175Orient Express1,35SV1,31One Ton / One off1987Ithamar GrossmannKSSS
EST-239Fanatic1,23SV1,20Guyline 351998Ain-Eke Jalasto / LoKJK
L-257Manuelle0,96-F0,96OFFSHORE 8 METER1971Stefano MoricciMe
FIN-300Carly III1,28SV1,25Swan 43 (MOD)1969Lassi Tolonen ja TorHSS
FIN-310Inkeri1,08SV1,05S & S 6.61970Olli MartioVVK
FIN-329Nordstjernan1,05SV1,02Laurinkryssare1971Hannu JuvonenESF
FIN-383Marinella1,16SV1,13Swan 371972Juhani ElonheimoTPS
FIN-462Kersti1,08SV1,06Havskryssare, Yawl1960Gustav ÖllerESS
FIN-499Garbo1,28SV1,24J/1052002Kim WesterlundWSF
FIN-526Manjoc1,22SV1,19One off1974Carl BorgGK
FIN-612Hieprukka1,10SV1,07Botnia 61975Pekka TupaselaHN
EST-668Estella1,07S-1,04Conrad 25RT1990Alar Laan / Alus TeeKJK
FIN-689Number One1,18S-1,15Clase Mini Zero 6502007Reijo OksalaKPS
FIN-700Bonne chance1,15SF1,12Chance 371972Kalle MäkeläHSK
FIN-707Que Mundo1,28S-1,24Pedro Mini1999Ari KänsäkoskiGSF
FIN-788Tytti II1,21SV1,18Swan 381976Veijo SammalmaaTPS
FIN-828Ancelia1,19SV1,16Swan 381976Jukka-Pekka SuvalaKuop
FIN-873Cascade1,10SV1,07Botnia 6 HR1976Sakari VentoLrPS
FIN-990Caramba1,14SV1,11She 361977Niklas SundbladHlvk
GBR-1093Plan B1,25SV1,22Elan 3402007Mika LaineKLV
FIN-1257KEO1,14SV1,11Guy 331978Juhani HyytiäinenKPS
FIN-1300Marianna1,17SV1,14Antilla 361978Sauli LiukkonenSind
FIN-1364Albatross1,10SV1,07Targa 961977Pekka NuutinenTePS
FIN-1441EHA1,00S-0,97ONE OFF1979Marta Hango
FIN-1499Minnamari1,17SV1,14Antilla 361979Tapani JuvaEPS
FIN-1601Yagal1,06S-1,03FinnFlyer 27 R1979Markus PoikolainenLPS
FIN-1693Karoliina1,10SV1,07Hydro1980Heikki IlolaHeiP
FIN-1703Marleena1,15SV1,12MP331980Jaakko ToppilaKLV
FIN-01880Infant1,20SV1,17Swan 381974Antti ja Jyrki KivelSarv
FIN-2112Eiri Kehykset1,25SV1,223/4 ton1984Anni LeppänenTePS
FIN-2220Sanna 41,30SV1,26Mannerberg 341998Matti AaltioSSP
FIN-2235Cira1,15SV1,12Mach I (one off)1981Jukka RantanenHUS
SWE-2427MATCH 21,15SV1,12LH 371972Harri KosunenTMVK
FIN-2453Honey1,17SF1,13S&S 40. 17671965Anders HedmanYVK
FIN-2454Dagmar1,17SV1,14One off1982Ville HöglundSSJ
FIN-2531Amidala1,14SV1,11Finn Flyer 31 R1982Lara HarrisonN
FIN-2617AURORA1,47SV1,43Swan 45 SD2004Tuomo SiitonenHSK
FIN-2709Le Baron1,16SV1,13Finngulf 34c1982Jarmo LarikkaKLV
FIN-2714Allegra1,30SV1,27Baltic 431990Topi Simola, Anna SiMere
FIN-2847Evidia1,16SV1,13Siesta 321982Fredrik HansténWSF
FIN-2911Ichi Ban1,15SV1,12Maestro 311983PETRI MENSONENLrPS
FIN-3050La Nonna1,12SV1,09Seawind 321983Veikko MäkipääMP
FIN-3213La Monde Mia1,13SV1,10Guy 90S1983Lars GestraniusGK
FIN-3351Tiare1,18SV1,15MP 341986Heikki HämäläinenMP
FIN-3368Heilikka1,11SV1,09NF301984Marko MäntynenPPP
L-3423Tuulipursi1,04SV1,01Finn 261983Kristiina juholaLand
FIN-3442Menoa1,25SV1,22Targa 421984Jari GranqvistTPS
FIN-3464Hattiwatti1,14SV1,11Inferno 291984Kalle Ahola (Heikki JVS
FIN-3980Illusion1,20SV1,17Baltic 351984Johan HellmanBSK
FIN-4001Sigrid Augusta1,24S-1,20Hurricane 9001985Jocce JönssonNJK
FIN-4004Crescendo1,18SV1,14Still 9001985Kari LehtonenNJK
FIN-4006Humbug1,16SV1,13one off /half ton1983Janne TaipaleKPS
FIN-4048Lea Berenice1,12-F1,12Amer. 7,5m1908Turun Partio- SissitPP-S
FIN-4157Slender1,09S-1,06Senorita Helmsman1979Jukka ReimanKN
L-4337Athena1,05--1,05SK 301916Mika LiljaHTPS
FIN-4446Alli1,07SV1,04Allegro 301985Jukka NikkiläRiPS
FIN-4646still naughty1,17SV1,14Still 9001985Martin Esa, Lövgren TPS
FIN-4813Bestia1,01SV0,98Jeanneau Eolia 251985Andrey DernovVVK
FIN-4843Merisusi1,20SF1,17Swan 431971Auran Tähti Pojat/ TPP-S
FIN-4900Belmont1,35SV1,32Swan 511985Stefan Wiklund / VenTPS
FIN-5035Navigator1,21-V1,21Yawl1947Föreningen NavigatorPart
FIN-5188Nimue1,15SV1,12Inferno 291986Jani AiraksinenJVS
FIN-5347True Blue1,17SV1,14FinnFlyer 31 LF-mod1986Saku NiinikangasWSF
FIN-5591Accelerando1,17SV1,14Still 9001986Markku PöyhönenJVS
FIN-5610Ulla II1,17SV1,14Seaking 341987Streng Kari ja MikaKPS
FIN-5754Cetus1,28SV1,25X-4021987Eino LummeTPS
FIN-5804Fair Lady1,16SV1,13Maestro 351987Samppa JaroHSK
L-5826Lady S1,08SV1,05One Off1984Jari PakkanenKPS
GBR T-6351Filao1,21SV1,18Beneteau First 35.71993Ismo RellmanTamp
FIN-6490Carusel1,04S-1,01First 2351988Kari TylliläJäms
FIN-6505Cantana1,10-V1,10Swan 36 S&S1969Mikko KailaLLV
FIN-6581Ariana1,00SF0,97Jeanneau Eolia 251985Sirpa PöytälaaksoTamp
FIN-6626Aniara1,10SV1,07Artina 29 MH1989Arto KauppilaTaPS
FIN-6700Odette1,29SV1,26Swan 4411980Mikko JuvaEPS
FIN-6863Inferna1,16SV1,13Inferno 311989Arttu HultEPS
FIN-6913Bayonita1,33SV1,30Dynamic 431989Esa KonstiBS
FIN-6943Festiente1,12SV1,09First 305s1987Ismo ja Johanna RellTAPS
FIN-6990Amadea1,29SV1,26Swan 48 S&S1972Claes von HeirothLBK
FIN-7000Teknopump1,32SV1,291-tonnari1988Roger TuhkunenEPS
FIN-7011Mariia1,16SV1,13Comet 3751989Tiina ja Paavo MartiPSS,
FIN-7227Lotus1,15SV1,11Finnflyer 311990Robert HolmSSJ
FIN-7363PiSaRa1,18SV1,15First 35S51990Raine TeräsvuoriKeVK
FIN-7518Anni 1,08SV1,05Maxi Fenix1986Päiviö PeltokorpiAKPS
FIN-7642Naviculare1,31SV1,28First 45f51991Henri LindholmHSK
FIN-7818Willow1,23SV1,20Baltic 391979Matti NuutilaSPS
FIN-7880Lady Lulu1,13SV1,11Passad 381991Roger SundstedtSSJ
FIN-8081Vitalina1,14S-1,11Vital 261991Esa LahtinenN
FIN-8299Fontana V1,28SV1,25Swan 40 (mod)1994Pekka PaasikiviRPS
FIN-8348Fanni1,26SV1,23Elan 431990Hannu HiitolaVVK
FIN-8362Sweet Lady1,24SV1,21Absolut 381993Kari SilénKK
FIN-8408Vitesse1,13S-1,10Vital 261990Jerry LehtinenKPS
FIN-8461Dino X1,19SV1,16Control 281996Rikard BjurströmN
FIN-8546Tuulikki1,25SV1,23Joson 351994Sami KouvonenGK
FIN-8587Mazianna1,38SV1,35Rubin 411991Illy BrummerM
FIN-8622Senni1,19SV1,16Bavaria 371995Eero RiikonenKoPu
FIN-8670Quest1,20SV1,17Dehler 35 CWS1995Jukka VirtanenSalo
FIN-8712Coomara1,30SV1,27Joson 32 (mod)1996Janne BacklundSSJ
FIN-8817Tatatu II1,23SV1,20Finngulf 3351996Hannu ViitikkoJout
FIN-8839Celavie1,21SV1,18Wind 3281997Kauko KanninenHeiP
FIN-8900Quartet1,23SV1,20Absolut 371989Jarmo AaltonenHSK
FIN-8917Simpukka II1,26SV1,23Maxi 391988Heikki MartelaEMK
FIN-8940Epeli1,19SV1,17IS4001998Jukka LaresÖNS
FIN-8951Eowyn1,23SV1,20Finngulf 3351996Mikko PalkamaMe
FIN-8994Adventure III1,34SV1,31Swan 511983Martti UusitaloHSK
FIN-9004Piloilleri III1,18SV1,15FF 31 IMSTeam Piloilleri / Ol
FIN-9010Blanca1,14SV1,11Guy 331983Juhani KoistinenHN
FIN-9056Blue Hour1,20SV1,17Finngulf 361998Oskari HuiskalaTPS
FIN-9083Aralia1,04S-1,02Le Requin ( ranskalainen Hai )1997Raine MaljaBåV
FIN-9086Ellida1,20SV1,17Finngulf 361999Rainer SaloRaum
FIN-9095Brynhilde1,18SV1,15One off1984Ronny BrännbackaWSF
FIN-9101Frida1,20SV1,17Finngulf 361999Martti PoteriPurs
FIN-9174Malla1,22SV1,19Finngulf 3352000Pentti NieminenJVS
FIN-9272Oro Laura1,21SV1,18Swan 411973Jarkko KorvenrantaVVK
FIN-9314Viuhti1,21SV1,18Ridas 352000Atte StambejSouk
FIN-9419Touch Down1,33SV1,30IOR 2-Ton1984Hannu HiillosEPS
FIN-9441Lilli0,96S-0,93Mikro 5501992Mauri HintikkaJVS
FIN-9448Merenna1,14SV1,11Finngulf 28 e2001Pekka KatajaTPS
FIN-9485Sine Qua Non1,18S-1,15Mosquito 851989Antti KouvoNPS
FIN-9522La Niña1,13-V1,13Dehler 341993Pekka LukkarinenEMK
FIN-9602Charisma1,19SV1,16Bavaria 362002Kari ValkonenKLV
FIN-9640Sun äitis1,26SV1,23Mean Marine 321996Kari PietiläEPS
FIN-9703Jasmiina1,25SV1,22Mannerberg 311999Mikko ToppilaKLV
FIN-9722Silke1,24SV1,21Elan 3622003Raimo KuorttiEMK
FIN-9729Christina1,38SV1,34Sweden Yachts 452003Robert StäuberHSK
FIN-9730Dulce1,06SV1,03Decision 272003Miika SavolainenKPS
FIN-9734Kristiina II1,17SV1,14Dehler 34 Top1992Juhani Laakso/Arja-LKotk
FIN-9812Zelda1,17SV1,14Breehorn 371983Heikki MentulaMe
FIN-9820Tikkunekku1,21SV1,19Finngulf 335 mod2005Panu TastAPS
FIN-9832Maria1,10-V1,10Jeanneau Sun Odyssey 322003Veikko LoukolaEPS
FIN-9871Mean Machine1,29SV1,26Mean Marine 32 / ILC 301997Matti RekonenHNP
FIN-9913Xaviar1,37SV1,34X-432004Lauri LundströmBS
FIN-9919Maruffa1,23SV1,20Finngulf 332004Michael ja Kati EhrnNJK
FIN-9925Belinda1,29SV1,26Bavaria 38 Match2003Martin StudeESF
FIN-9936Ingeborg1,19SV1,16Swan 361993Kristoffer WendelinMSF
FIN-9947Happy Hours1,31SV1,28Bavaria 38 Match2003Lars IngvallESF
FIN-9949Marie'1,14SV1,12Bavaria 322004Jari VekkeliJVS
FIN-9983DynaStar1,29SV1,25Dynamic 351987Ilkka A LiljaJVS
FIN-10006Antama1,25SV1,22Swan 39R1979Kenneth BlomsterNJK
FIN-10007Amijo1,38SV1,36Finngulf 462009HEIKKI DUNDERN
FIN-10045Imppu 21,25SV1,22Maestro 382005Tomi JoensuuVVK
FIN-10068Pärlan1,28SV1,25Finngulf 372005Kai VuorilehtoNJK
FIN-10086Albireo1,23SV1,20Swan 3911988Per HanssonNJK
FIN-10115Xena1,29SV1,26Farr 401984Petteri KohoPSS
FIN-10220Capella1,15SV1,13Beneteau Oceanis 323 Clipper2004Tommi KoskinenAPS
FIN-10237Arctica1,17-V1,17Dehler 37 CWS1992Karri ja Leena KaskiKaaV
FIN-10314Ilmarinen1,24SV1,21Dufour 342006Pauli WetterstrandKLV
FIN-10321My1,02S-1,00First 21.72005Tor LaurenGull
FIN-10350Branwyn1,29-V1,29Bavaria 50 Cruiser2006Fafa ErikssonNJK
FIN-10358Pimu1,21SV1,18Ridas 312006Mika LahtiNVK
FIN-10362Xantippa1,27SV1,24X-362 Sport1995Rauli LeinoTPS
FIN-10390Blue Nights1,50SV1,46Swan 45 OD2004Tea Ekengren-SaurenNJK
FIN-10393Wasabi1,19SV1,17Elan 36 F1997Mika KoskinenVVK
FIN-10398D1,35S-1,32Henderson 301999Roger OthmanDMSK
FIN-10481Alda1,28SV1,25Swede 551977Juha-Pekka VuorinenTPS
FIN-10484Fever1,23SV1,20Wind 352006Ahti KotikoskiKNV
FIN-10486Violetta1,18SV1,15Delphia 372006Harri PeltoniemiKLV
FIN-10500Nobile1,19SV1,16Swan 381977Esko HorelliHSS
FIN-10510Röiknesol1,21SV1,18Bavaria 39 Cr2006Jim RannilaNJK
FIN-10525Nanna1,28-V1,28Serenade 44Toivo NieminenTPS
FIN-10546Capella1,25SV1,22Dehler 36 DB1991MeripartiolippukuntaKLV
FIN-10548Sheila1,20SV1,17Swan 361988Olli PorkholmJVS
FIN-10568Rebella1,18SV1,15One Off 331981Ossi TyriseväLrPs
FIN-10574Sunday1,22SV1,20Finngulf 332007Erkki MatikainenMP
FIN-10587Shangri-La1,30SV1,28Y402007Christer HelenelundBSS
FIN-10652Seahorse II1,06-V1,06Bavaria 30 Cruiser2007Olli StanleyPiVe
FIN-10695Joriitta1,15SV1,13Delphia 332007Jan TakolanderEPS
SWE-10763Paula1,23SV1,19Dufour 3852007Toni TuppurainenOBK
FIN-10768Siriuss1,32SV1,29Hanse 4002006Jarmo HelasuoMe
FIN-10789Limone1,35SV1,32Maestro 402007Janne KjellmanHMVK
FIN-10810FinnFUN1,23SV1,20Finngulf 3312009Tom FinellESF
FIN-10817Lugana1,21SV1,19Hanse 3502007Ilkka HellmanSVK
FIN-10845Blue Cocktail1,21SV1,18Finngulf 381994Risto NiinisaariHami
FIN-10900Airsepex1,30SV1,27Archambault A 352008Aatos KärkkäinenTPS
FIN-10931Juusiituu1,18SV1,16Finngulf 36Juhani SorvaliLPS
FIN-10968Grace1,07S-1,04Ridas 771994Arne TuhkunenKPS-
FIN-10993Pradel1,23SV1,20Baltic 38 DP KC1984Anton DonnerEMK
FIN-10995Magnum1,38SV1,33IMX-402003Sami RantaEPS
FIN-11012Ariel1,17SV1,15Buckley 102003Mikko VesaTPS
FIN-11022Viuhutar1,41SV1,38Finngulf 432009Juho MalmbergM
FIN-11035PAM1,19SV1,15S&S 401966Santtu ParikkaHSS
FIN-11040Nella1,31SV1,28Salona 402003Jorma GustafssonKPS
FIN-11045Panasonic1,32SV1,29Salona 452005Hannu NiemeläHSK
FIN-11051SEILORI1,31SV1,29Bavaria 512009Erkki SalonenHSK
FIN-11052Iso-Onni1,24SV1,20Finngulf 3312009Andreas HerdinaHSS
FIN-11076Penelope1,11SV1,02Jeanneau Sun Odyssey 30i2009Mika MalmSMPS
FIN-11078VALKYRIAN1,25SV1,22Salona 34R2009Andreas ja Peter WebESF
FIN-11105Havsörnen1,13-V1,13Sweden Yachts 3401987Tomi HenttinenHSK
FIN-11117Gondaleza1,28SV1,25Swan 44 MKI 1990Tapani VälimäkiWS
FIN-11126HELMI1,34SV1,31First 402009Paavo PeippoEM
FIN-11133Viva1,19SV1,17Dehler 35 CWS1996Jori SaaristoKK
FIN-11139Excalibur1,34S-1,3111 metre1991Juha KeskinenSlPS
FIN-11146Sunchaser1,20SV1,17Swan 43 LR1969Jorma EschnerNäsi
FIN-11147Ursula1,23SV1,21Swan 441972Jarmo PulkkinenHTPS
FIN-11148Happy1,10SV1,07Beneteau 260 first spirit2003Alpo RonkainenSMer
FIN-11161Susie X1,34SV1,31Xc 422010Esa KorkeelaSAVK
FIN-11178Flow1,23SV1,21Hanse 3712005Markku VuorisaloVuos
FIN-11181Tuulia 21,01S-0,98Jeanneau Sun 20002008Timo KettunenN
FIN-11219Ginia1,32SV1,29Seaquest 36 RP2006Juha-Pekka HotinenHSK
FIN-11223Ithaca1,35SV1,31First 40 1,952010Jan StenrosM
FIN-11225Marisol1,19-F1,19Hallberg Rassy 42 Ketch1988Esa KalervoKoPu
FIN-11238Victoria1,23-F1,23Dufour 4552005Gitte WarrasEPS
FIN-11301Vivace1,31SV1,28Fury 332011Karl-Johan FurustamBSS
FIN-11329Bella del Mare1,36SV1,33First 40 CR2011Tapani SuraM
FIN-11332Nadine1,10-F1,10Bavaria 32 Cruiser2010Sari LaukkanenSarv
FIN-11361Lilyan1,32SV1,29HP10302011Benjamin NilssonESF
FIN-11363Aliida1,16SV1,14Jeanneau Sun Odyssey 33i2011Hannu JunttilaTehi
FIN-11369VindUngen1,32SV1,28Finn Flyer 362012Palle EklundHSK
FIN-11372LassuX1,24SV1,21X-372 SD1987Sakari RinneTTPS
FIN-11391Amoriina1,24-V1,24Hanse 3752011Hannu TommolaLPS
FIN-11397Troy1,27SV1,24Bavaria 35 Match2005Joakim MajanderESF
FIN-11407Stella Maria1,29SV1,25Elan 3502011Timo TommilaSSP
FIN-11414Alexia1,26SV1,24Jeanneau Sun Odyssey 4092011Juha JärvinenSVK
FIN-11426Vayu1,19SV1,15Didi 262011Risto SundqvistWSF
FIN-11430Skippi1,15S-1,13Skippi 7502010Jari KettunenKuoP
FIN-11433Helena1,23SV1,20Finngulf 3312011Heikki PönniHSK
FIN-11440Seela1,17SV1,14Hanse 3202009Kalle SivillKEVK
FIN-11449Xtra Staerk1,45SV1,42Xp 442012Arto LinnervuoSVK
FIN-11456Bura1,29SV1,26Salona 372006Lars Andtfolk, PettePSS
FIN-11487Pegasos1,24SV1,20Jeanneau Sun Odyssey 3792012Toivakka HelenaVPS
FIN-11496Viima1,31SV1,29Elan 350 RP2011Niklas PakkasjärviNJK
FIN-11498Amante1,12SV1,10Dufour 325 Grand Large2010Tuomas HuikkoKLV
FIN-11499Lokki1,26SV1,23First 352012Sakari VainioNPS
FIN-11513DASBOOT1,32SV1,29Salona 382012Oy Brink Consulting HSK
FIN-11515Windermere1,07SV1,04Contessa 321976Esa RissanenHTPS
FIN-11517Castillo de Bellver1,36SV1,33One-off 352012Mikko MehtonenHSK
FIN-11518Nice1,10SV1,08Dufour 32 Classic1997Juha PoikolainenKVK
FIN-11523PEPPER III1,25SV1,22Swan 441974Tommi UksilaHSS
FIN-11524Victoria1,31SV1,28Swan 441 cruising1980Janne KalliomäkiBSF
FIN-11525Flikk1,39SV1,35Archambault A 40 RC2009Annika Paasikivi ja M
FIN-11529Amanda1,28SV1,25Grand Soleil 37B2006Kari SuominenSP
FIN-11540Mimi1,31SV1,28RDL 392012SLAVA, RIDALSPS
FIN-11550Puhuri1,41SV1,38Maestro 3452013Kari LukkarilaOM
FIN-11564JauPau1,22SV1,20First 302012Jari JaulimoEMK
FIN-11565Kaminami1,39SV1,35Rogers 10 M2013Antti NiinirantaTPS
FIN-11569Mare bos1,49SV1,44Farr 40Toni HellmanTPS
FIN-11572Bianco1,29SV1,26First 352010Tuomas Riski,J NyrölHSK
FIN-11573Storm Petrel1,48SV1,44Pogo 402007Jari SelinEMK
FIN-11575Lyyleli II1,27SV1,24Jeanneau Sun Odyssey 39i Perfo2008Rami SjöroosTPS
FIN-11580Milady1,24SV1,22Dufour 405 GL Grand Prix2011Sampo ItäahoKant
FIN-11584Adele1,29SV1,26Swan 46 Mk I1986Risto RajalaLahd
FIN-11588Helmi1,25SV1,22Absolut 382012Jyrki EschnerNäsi
FIN-11590Haluan1,28SV1,25Swan 401994Sebastian SundbergNJK
FIN-11592SopraVento1,16SV1,14Dufour 335 Grand Large2013Teppo TulonenTPS
FIN-11600Lilla Carabilla1,13S-1,10Diva 24 DC2013Ralf Ramm-SchmidtNJK
FIN-11611RAMDATA1,32SV1,29Salona 37 IBC2009Sakari LaulajainenKLV
FIN-11612Mata-mata1,12S-1,09Seascape 182012Mikko Mattila ja AnnHSK
FIN-11625Low1,26SV1,23First 34.72006Juhani RailoHSK
FIN-11626Mariina1,40SV1,38Finngulf 432008Jyrki PaappaTPS
FIN-11630Leanna1,20SV1,17Baltic 371979Sami TainioTPS
FIN-11653Mighty Atom1,25SV1,22Elan 3402007Matti RuokonenOulu
FIN-11664Freya1,25SV1,22First 302010Jouni HartikainenEMK
FIN-11671Aava1,29SV1,25Arcona 3402010Reaktor Innovations HMVK
FIN-11672GoSpel1,20SV1,17Ridas 31 CR2014Jussi KaakinenBSF
FIN-11674Mareeka 51,22SV1,20Dufour 34 E Performance2010Tomi Bruns/Anna-MariEM
FIN-11683Lambada1,18S-1,15Banner 28 HR1994Simon LintuBrän
FIN-11691Daccapo Deux1,29SV1,26XC 382014Anssi KoskelaKuik
FIN-11703Mercedes-AMG1,41SV1,38Next 37R2014Spolidoro Oy Jani LeM
FIN-11707Descaro1,27SV1,24ILC 301999Jorma SelinLPS
FIN-11708Anastacia ll1,34SV1,30Finn Flyer 36 GT2015Aulis MiskalaKuoP
FIN-11712Lady A1,41SV1,37Archambault A 40 RC2007Downwind oyOM
FIN-11736Viuhu1,27SV1,24Bavaria 35 Match2005Henri HumalaKuoP
FIN-11737Estella1,20-V1,20Beneteau Oceanis 402008Mikko RouvaliEPS
FIN-11757Adele Andersson1,35SV1,32X-432006Seppo MerimaaTPS
FIN-11761Amélie1,27SV1,24Bavaria 35 Match2006Sami PuuraHSK
FIN-11762Seanna1,36SV1,32Grand Soleil 452005Seppo SjöroosTPS
FIN-11774Bianca II1,28SV1,25Pogo 302015Timo SuojärviEPS
FIN-11778Soleada1,19SV1,17Bavaria 36 Cr2011Kai HuimalaSMK-
FIN-11781Elli1,18S-1,15Open 5.702002Tuomo Koskimiessavk
FIN-11786Ventura1,21SV1,19Beneteau First 36s71996Jan RuohonenKLV
FIN-11790Zonda1,42SV1,39Finngulf 432013Markku HämäläinenKPS
FIN-11793Fleur d 'Ocean1,24-V1,24Hanse 3702007Risto NummioraNPS
FIN-11796Vahine1,07-F1,07Laurin koster 311974Heli KarjalainenKorp
FIN-11799Aurora1,29SV1,27Dehler 382015Olli MurokeEPS
FIN-11807Annika1,26SV1,23Bavaria 42 CR2007Mikko TilikkaESF
FIN-11808Lilian1,19SV1,17Maxi 38+1999Markku SainioSind
FIN-11813Tuiga0,97--0,97Rozinante 282013Jarmo HeikkiläJVS
FIN-11818Olorosa1,19SV1,16Hallberg Rassy 392000Rolf BlomqvistKLV
FIN-11819Slipfree1,23SV1,20Dufour 34 LR2003Harri VälimäkiJVS
FIN-11822Piranha1,32SV1,29Salona 3802016Keijo NiemistöKLV
FIN-11828Berla S1,28SV1,25Swan 401994Pekka KuusniemiRPS
FIN-11834Sundance II1,26SV1,23Baltic 421979Hannu HiilamoHsk
FIN-11836Lova1,25SV1,22Salona 352016Sjöscoutkåren SailorBS
FIN-11839Tixi1,27-V1,27XC 382016Mika PukariOM
FIN-11844Eufore1,36SV1,33First 402009Mika Tolvanen, JarkkHSK
FIN-11853Offpistex1,42SV1,39X-462005Henri TervonenESF
FIN-11854Earl Grey1,31SV1,28HP10302010Ville ValtonenKoPu
FIN-11857Mare1,18SF1,15Bavaria 38 Cruiser2009Unelius MikkoLPS
FIN-13801Dondo1,35SV1,32Archambault A 402004Olof Rytövaara, AnniM
FIN-14646Aino 31,25SV1,22Baltic 38 DP1984Jussi LinnossuoKoPu
FIN-16114Amalthea1,17-V1,17Bavaria 39 Cr2006Marko HeikkinenSVK
FIN-36101Alexandra af Runsala1,19SV1,16Swan 361988Samuli SalanteräTPS
FIN-38000Electra1,34SV1,32Arcona 380Z2015Christian HallbergNJK
FIN-40105CejuliX1,35SV1,32X-402007Petri Jääskeläinen &EMK
FIN-40120Ayalas1,31SV1,28Swan 401994Kari KyllönenNSS
FIN-41041Ardea1,37SV1,34Finngulf 412008Kim PomoellNJK
FIN-43000Vivien1,40SV1,37Finngulf 432008Pekka NieminenWS
FIN-43003Isadora 2.01,41SV1,38Finngulf 432008Pekka, Jaripekka & JMP
FIN-44721Imppu b1,33SV1,30Bavaria 38 Match S2004Pekka ja Laura RapelESF
FIN-45012Two Fast1,46SV1,43Swan 45 SD2002Jaakko Olkkonen & KiEPS
318 todistusta© Harald, Mikko. Versio: 0.71